قوانین و مقررات

نوشته شده توسط admin on . Posted in مطالب

پارسی نت لارستان درسال 1387 تحت عنوان یک مجموعه اینترنتی به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه ارائه سرویس اینترنت پر سرعت و نیز شبکه های ارتباطی با نام پارسی نت آغاز نمود. فعالیت این مجموعه به تدریج در زمینه شبکه و ارتباط بی سیم گسترش یافت و با دریافت پروانه ISP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همچنین زیرمجموعه اپراتورFCP با نام خدماتی و اطلاع رسانی خط سبز لار فعال بوده

اینک بیش از 8 سال است که این مجموعه به عنوان یکی ازبزرگترین گروه فعال دراین صنعت ، توانایی تامین انواع نیازهای ارتباطی موجود در بازار را دارد و هم اکنون بخش وسیعی ازخدمات اینترنتی در سطح شهر لارستان توسط اینترنت پارسی نت ارائه میشود .

محتوای ارائه شده در این سایت :

خدمات و سبد محصولات سرویس های اینترنت

تجربه بیش از 8 سال در عرضه انواع خدمات اینترنتی ، فرصت مناسبی بوده تا اینک ما بتوانیم سبد محصولات متنوع و متمایز برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما فراهم آوریم . این خدمات در دسته های جداگانه به شرح ذیل می باشند :

۱-خدمات ویژه کاربران با مصارف عادی

  • اینترنت پرسرعتADSL2+
  • اینترنت پرسرعت بی سیم Wireless

2-خدمات ویژه سازمان ها و کاربران تجاری

  • سرویس اختصاصی                      

توانمندی های پارسی نت :

میزان توانمندی های مجموعه های اینترنتی در خصوص کیفیت خدمات و چگونگی ارائه آن به کاربران ، یکی از مهمترین مزیت های رقابتی در بازار اینترنت است. رقابت در بازار خدمات دسترسی به اینترنت ، موجب شده تا شرکت ها با ارائه خدمات کیفی تر و سریع تر ، مشتریان موجود خود را به مشتریان وفادار مبدل کنند و براساس یک برنامه مشخص به افزایش سهم بازار خود بپردازند. .

بر همین اساس عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق کاربران ، این همان موضوعی است که باعث شده تا پارسی نت یک مجموعه بزرگ عرصه خدمات اینترنتی مبدل شود .


راه اندازی اولین شبکه بی سیم در باند 5.8 گیگاهرتز در سال 1389پارسی نت ، طراحی ، پیاده سازی و راه اندازی مجهز ترین سیستم ارتباط الکترونیکی با مشتریان و آگاهی این مشتریان از وضعیت سرویس های دریافتی و همینطور ، دارا بودن پشتیبانی بی وقفه به مشترکین سرویس هایADSL2+ /Wireless نیز از دیگر توانمندی های این مجموعه اینترنتی است .

 

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

Wireless

نوشته شده توسط admin on . Posted in مطالب

اینترنت پر سرعت وایرلس :

یک فناوری ارتباطی دیجیتال بی سیم جهت دسترسی پرسرعت کاربران به اینترنت با دیگر خدمات شبکه ای میباشد ، در این فناوری اتصال به شبکه نیازی به سیم ندارد و کاربرتنها با استفاده از کامپیوتر و AccessPoint  بدون نیاز به هرگونه خط تلفن ، می تواند از خدمات شبکهWireless  استفاده نماید . تفاوتADSL2+   و Wireless  تکنولوژی ADSL2+ در بستر سیم تلفن واقع شده است اما   Wirelessسیستمی بی نیاز از سیم بوده و هیچ نیازی به سیم تلفن دستگاه و شارژ تلفن ندارد ، در Wireless محدودیت سرعت و مکان وجود ندارد اما درADSL2+ منوط به مراکز مخابراتی و خط تلفن شاهد محدودیت هایی هستیم همچنین نصب Wirelessمی تواند اینترنت پرسرعت را به روستاهایی که 3 تا 10 کیلومتر از مرکز مخابرات دورهستند انتقال دهند.

مشاهده مصرف | شارژ سرویس

+ADSL2

نوشته شده توسط admin on . Posted in مطالب

اینترنت پر سرعت ADSL2+ :

+ADSL2 برقراری ارتباط پر سرعت با اینترنت را مهیا نموده بطوریکه  با استفاده از خط تلفن موجود در منزل یا محل کار (بدون اینکه خط  تلفن مزبور اشغال گردد) امکان ارتباط دائم و پر سرعت را به شما ارائه مینماید . خط تلفن موجود نه تنها برای استفاده امور تلفن عادی ،  بلکه به طور همزمان جهت برقراری ارتباط دائم و پر سرعت بدون هزینه پالس تلفن استفاده می گردد.


مشاهده مصرف | شارژ سرویس

اینترنت پارسی نت لارستان

سوالات شما

نوشته شده توسط admin on . Posted in مطالب

 با اينترنت پارسی نت بیشتر آشنا شوید !

چرا سرویس های اینترنت پارسی نت لارستان از سایر رقبا ارزان تر است ؟

نکته مهم این است که سرویس ما جهت فروش بنابر نیاز کاربران برای کلیه طیف ها طراحی شده و به این دلیل کاربر خانگی واداری به تهیه سرویس تجاری با قیمتی بالا نمی شود و همه در تمام سطوح اعم از خانگی ، اداری و شرکتی می توانند با انتخاب یکی از سرویس های پارسی نت لارستان، اینترنت پر سرعت را تجربه کنند.

سرویس های اینترنت پارسی نت لارستان محدودیت حجمی دارند ؟

خير ، همانطور که از کاربران فعلی ما شنیده اید ، یکی از محاسن خوب اینترنت پارسی نت لارستان، داشتن سرويس هاي نامحدود است تا خيال شما از بابت اتمام حجم راحت باشد و همچنين سرعت بسیار بالای سرويس هاي حجمي یکی از بهترین سیاسـت ها جـهت حفظ کـــیفــیت است.

چگونه می شود از یک شرکت دیگر که هم اکنونADSLداریم به سراغ شما بیاییم ؟

از اینکه چنین تصمیمی گرفتید بسیار خرسندیم. برای این منظور باید ابتدا در خواست جمع آوری سرویس از شرکتی که در حال حاضر با آن ارتباط دارید به مخابرات ارسال شود و خط شما به اصطلاح از طرف شرکت کنونی آزاد گردد پس از آن شما باید از طـریق اینترنت پارسی نت لارستان دوباره درخواست برقراری سرویس نمایید.

اصطلاح رانژه کردن تلفن یعنی چه ؟

برقراری ارتباط تلفن مشترک با اسپليتر شرکت سرویس دهنده توسط شرکت مخابرات را عمل رانژه کردن می گویند.

چه مدت زمانی طول می کشد تا سرویسADSL2+ پس از عقد قرارداد راه اندازی شود ؟

به طور معمول۲۴و حداکثر۴۸ساعت

من قبلا از یک شرکت دیگر خدمات ADSL دریافت کرده ام و می خواهم از سرویس اینترنت پارسی نت لارستاناستفاده کنم ، آیا برای من امکانپذیر می باشد از مودم قبلی استفاده کنم ؟

در صورتیکه با سیستم شبکه اینترنت پارسی نت لارستان مشکلی بوجود نیاورد، می توانید از همان مودم استفاده کنید بنابراین باید مشخصات مودم شما توسط بخش فنی ،بررسی گردد.

منظور از حجم ترافیکی چیست و آیا ارسال و دریافت که در منوی اتصال نشان داده می شود، همان حجم ترافیکی برای ما محسوب می شود ؟

کلیه عواملی که باعث شود در حین کار با اینترنت فایلی بر روی کامپیوتر شما ذخیره شود یا فایلی از کامپیوتر شما فرستاده شود بعنوان حجم ترافیکی محسوب می شود، بعنوان مثال شما یک صفحه اینترنت را باز می کنید که چند کیلوبایت از این سایت بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شود که بعنوان حجم ترافیکی محسوب می شود.

من یک کاربر معمولی با روزی۴الی۵ساعت کار در اینترنت هستم ، چه نوع سرویسی برایم جوابگو است ؟

طبق برآورد ما ، چنانچه شما یک یوزر معمولی هستید حجم ترافیکی که در سرویسهای ما معرفی شده برای شما مناسب است اما باز هم میتوانید با مشاورین پارسی نت لارستان تماس حاصل فرمائید.

اگر حجم مصرفی خودمان را استفاده نکنیم آیا می توان آنرا برای ماه بعدی ذخیره کرد ؟

حجم مصرفی شما در انتهای هر ماه صفر خواهد شد ولی در صورتی که سرویس های چند ماهه خریداری کنید ، حجم در آن محدوده تا آخر دوره دخیره می گردد ، اما درصورتی که حجم اصلی سرویس به اتمام رسیده باشد و شما در بین ماه اقدام به خرید اضافه ترافیک کرده باشید در صورت باقی ماندن حجم به دوره جدید منتقل خواهد شد .

اگر من بیشتر از مقدار تخصیص داده شده مصرف کنم چه اتفاقی می افتد ؟

در صورت مصرف زودتر از موعد حجم ترافیک ، می توانید نسبت به شارژ مجدد حساب خودتان اقدام نمائید و چنانچه حساب خودتان را شارژ ننمائید ، به صورت اتوماتیک از سیستم قطع خواهید شد و امکان استفاده از اینترنت پارسی نت تا شارژ مجدد را نخواهید داشت.

مصرف رایگان بین چه ساعاتی از روز می باشد ؟

استفاده رایگان از سرویس شبانه ما از ساعت2الی 7 صبح می باشد و در این بازه زمانی حجم استفاده برای شما محسوب نمیشود نکته قابل توجه این است که نام کاربری و رمز عبور رایگان شبانه همان Username و Password خود مشترک می باشد.

من بعد از مدتى که لار نبودم , الان نمى توانم کانکت بشوم ، ونه مى توانم اکانت خود را شارژ نمایم ، لطفآ راهنمایى کنید ؟

بر اساس قوانین پارسی نت ، خطوط مشترکینی که از عدم شارژ آنها زمان زیادی بگذرد ، بصورت اتوماتیک جمع آوری می شوند و برای درخواست مجدد باید قرارداد جدید پر نمایند و مدت زمان حداقل۷روز برای رانژه مجدد زمان لازم است.

بنده معمولاً از اینترنت در حد خانگی استفاده میکنم و حس میکنم مدتی است که حجم اینترنتم سریعتر تمام میشود و این در حالی است که تغییری در استفاده ام نداده ام و فقط عکسهای کم حجم یا فایل هایی (مثل قبل) دریافت میکنم میخواستم ببینم آیا امکان بروز همچین مشکلی وجود دارد که حجمم زودتر تموم شود ؟

حجم ترافیکی شامل کلیه داده های ارسالی و دریافتی از اینترنت می باشد. پیشنهاد می نماییم در صورتی که تغییری در حجم مصرفی خود نداده اید ، حتما با برنامه های آنتی ویروس ، ضد هک و آنتی تروجان دستگاه خود را بطور کامل چک نمایید زیرا ویروس ها و تروجان ها بصورت نامحسوس میتوانند از اینترنت استفاده نمایند و این در حجم استفاده شما موثر است ، همچنین استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستگرام ، واتس آپ ، تلگرام ، وایبر ، بازیهای آنلاین و ... میتواند میزان حجم مصرفی را افزایش دهد .

من یکی از کاربران شما هستم جهت تغییر رمز کاربری خود ، چگونه در سایت اینترنت پارسی نت لارستاناین کار را انجام دهم ؟

برای رعایت بالاترین امنیت در اینترنت  پارسی نت ، مجوز تغییر رمز عبور در قسمت اکانت کاربری شما وجود دارد و شما کاربر گرامی میتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید .

قیمت مودم های شما چقدر است ؟ آیا مودم را به طور امانی به مشترک نمی دهید ؟

طبق قوانین جاری پارسی نت ، مودم ها بصورت فروش واگذار می گردند و هزینه آنها بستگی به نوع مودم بین60 تا120هزار تومان با سه سال گارانتی می باشد.

آیا بعد از اتمام محدودیت شارژ میتوان از سرویس شبانه استفاده کرد ؟

خیر ، شما باید برای شارژ سرویس خود اقدام کنید.

چگونه می توان حجم دانلود خود را از طریق وب سایت چک کنم ؟

برای مشاهده ریز مصرف خود می توانید از منوی سایت که با همین نام در صفحه اصلی وب سایت وجود دارد مراجعه فرمائید و یا برای چک کردن اگر کاربر +ADSL2 هستید اینجاکلید کنید و اگر کاربرWirelessهستید اینجا کلیک کنید .

آیا اینترنت پارسی نت لارستان سرویس Wireless نیز ارائه میکند و چه تفاوتی با سرویس ADSL2+ دارد؟

بله، تفاوت در سرویسهایADSL2+باWireless( بیسیم ) در مواردی همچون : نداشتن خط تلفن ، نداشتن سیم در ارتباط شما ، راه اندازی آسان و سریع تر ، سرعت بالاتر و مکانهایی که امکان ارائهADSL2+نیست میتوان از این نوع استفاده کرد.

سرویسWireless( بیسیم ) اینترنت پارسی نت لارستان چه مناطقی را پوشش می دهد؟

کلیه مناطق لارستان : ( کل شهرجدید - شهرقدیم ) کل شهرک های لار- لطیفی - خور براک و ... ( جهت بررسی مکان شما نیز میتوانید با بخش پشتیبانی پارسی نت تماس حاصل فرمائید )

زمان راه اندازی سرویس وایرلس پارسی نت لارستان چه قد زمان می برد و قبل از آن من باید چه اقداماتی انجام دهم؟

بین 2 تا 3 ساعت زمان راه اندازی لازم است ، با پارسی نت تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما سریع ترین راه عقد قرارداد و راه اندازی سرویس را به شما پیشنهاد دهند.