تاریخچه تاسیس

 تاریخچه تاسیس اینترنت پارسی نت لارستان

پارسی نت لارستان درسال 1387 تحت عنوان یک مجموعه اینترنتی به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه ارائه سرویس اینترنت پر سرعت و نیز شبکه های ارتباطی با نام پارسی نت آغاز نمود. فعالیت این مجموعه به تدریج در زمینه شبکه و ارتباط بی سیم گسترش یافت .

اینک بیش از 10 سال است که این مجموعه به عنوان یکی ازبزرگترین گروه فعال دراین صنعت ، توانایی تامین انواع نیازهای ارتباطی موجود در بازار را دارد و هم اکنون بخش وسیعی ازخدمات اینترنتی در سطح شهر لارستان توسط اینترنت پارسی نت ارائه میشود .

 

خدمات و سبد محصولات سرویس های اینترنت :

تجربه بیش از 8 سال در عرضه انواع خدمات اینترنتی ، فرصت مناسبی بوده تا اینک ما بتوانیم سبد محصولات متنوع و متمایز برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما فراهم آوریم . این خدمات در دسته های جداگانه به شرح ذیل می باشند :

۱-خدمات ویژه کاربران با مصارف عادی

  • اینترنت پرسرعتADSL2+
  • اینترنت پرسرعت بی سیم Wireless

2-خدمات ویژه سازمان ها و کاربران تجاری

  • سرویس اختصاصی                      

توانمندی های پارسی نت :

میزان توانمندی های شرکت های اینترنتی در خصوص کیفیت خدمات و چگونگی ارائه آن به کاربران ، یکی از مهمترین مزیت های رقابتی در بازار اینترنت است. رقابت در بازار خدمات دسترسی به اینترنت ، موجب شده تا شرکت ها با ارائه خدمات کیفی تر و سریع تر ، مشتریان موجود خود را به مشتریان وفادار مبدل کنند و براساس یک برنامه مشخص به افزایش سهم بازار خود بپردازند. .

بر همین اساس عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق کاربران ، این همان موضوعی است که باعث شده تا پارسی نت یک مجموعه بزرگ عرصه خدمات اینترنتی مبدل شود .


راه اندازی اولین شبکه بی سیم در باند 5.8 گیگاهرتز در سال 1389این شرکت ، طراحی ، پیاده سازی و راه اندازی مجهز ترین سیستم ارتباط الکترونیکی با مشتریان و آگاهی این مشتریان از وضعیت سرویس های دریافتی و همینطور ، دارا بودن پشتیبانی بی وقفه به مشترکین سرویس های ADSL2+ ، Wirelessنیز از دیگر توانمندی های این شرکت اینترنتی است .